LO w letnim klimacie z S&Mowych kart do journalingu

W ramach pierwszej inspiracji na nowo reaktywowanym blogu ScrapAndMe (tutaj wspominałam Wam o powrocie ScrapAndMe) przygotowałam LO w letnich kolorach, w letnim klimacie i w ogóle bardzo słoneczne w założeniu 🙂

LO w letnim klimacie

LO w letnim klimacie
Cała praca wykonana jest na bazie jednego arkusza papieru z kolekcji Romantic Letter. Główne tło stanowi szary arkusz z napisami, wykorzystałam też jego drugą stronę – żółtą kwiecistą.

LO w letnim klimacie
Na bazę nałożyłam przez kwiecistą maskę pastę strukturalną, otrzymując fajną fakturkę 🙂 Następnie w ruch poszły kolorowe media – mgiełki  i splashe. Do ozdobienia tego scrapa wykorzystałam elementy wycięte z arkusza z kartami do journalingu. Możecie poczytać o nim poniżej.

LO w letnim klimacie

Jak już wspominałam, przygotowałam dla Was karty S&Mowe do journalingu. Świetnie pasują do najnowszych S&Mowych kolekcji, ale oczywiście można ich używać zupełnie niezależnie od naszych papierów.

Klikając w obrazek widoczny niżej, możecie pobrać arkusz z kartami. Świetnie nadają się do prac i zapisków w letnim klimacie 🙂 Pamiętajcie, że pobierając je zapisujecie się do newslettera ScrapAndMe i zgadzacie się na przesyłanie Wam treści marketingowych dotyczących marki.

Zobacz też:   Bullet Journal ozdobiony Mixed Media

SCRAPANDME FREEBIES

freebies scrapandme

INSTRUKCJA POBIERANIA FREEBIES:
  • aby pobrać kliknij grafikę z napisami, przeniesiesz się do strony zapisu na newsletter ScrapAndMe,
  • po wypełnieniu formularza i potwierdzeniu adresu e-mail otrzymasz link do pliku na dysku google, skąd pobierzesz plik,
  • nie zapisuj obrazka który tu widzisz za pomocą prawego przyciska myszy 😉 ten obrazek to miniaturka i pobrane materiały będą w złej jakości.
  • przeczytaj zasady
Lubisz to? Zadziałaj: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest1Print this page