scrap na drukowanych papierach

Scrap wakacyjny z drukowanych papierów


Lubię samodzielnie projektować papiery do scrapbookingu i wykorzystywać je w swoich pracach. Tym razem przygotowałam scrap wakacyjny z drukowanych papierów. W tym LO wykorzystałam prawie wyłącznie materiały przygotowane przeze mnie osobiście.
 

Zdjęcie, które wykorzystałam jest chyba moim ulubionym z tych wakacji. W czasie pobytu na plaży zdarzyła nam się przygoda, która zmusiła moje dziecię do wracania do domku w:
scrap wakacyjny z drukowanych papierów.

Do tej pory uśmiecham się na wspomnienie tamtej chwili 🙂
scrap wakacyjny z drukowanych papierów.

Scrap wakacyjny z drukowanych papierów.

Zrobiłam to LO do wyzwaniowej mapki na scrapmap. Lubię w czasie klejenia prac scrapowych posiłkować się ich mapkami 🙂
scrap wakacyjny z drukowanych papierów.

Scrap wakacyjny z drukowanych papierów.

A teraz kilka słów o materiałach, których tu użyłam. Tak jak wspominałam wcześniej, większość pracy wykonałam z materiałów, które samodzielnie wydrukowałam.
 

Papiery przygotowałam w gimpie, przy ich projektowaniu trochę inspirowałam się wzorem chodnika na zdjęciu, trochę goscrapowym murem z najnowszej kolekcji, trochę kolorystyką lata i tematyką tego scrapa 🙂
 

Zobacz też:   Kartka Wielkanocna z Zającem...

To wielka frajda móc przygotować sobie papiery idealnie pasujące do wybranego do pracy zdjęcia.
 


Co jeszcze zastosowałam w tej pracy? Są tu przeszycia maszynowe, chlapania czarnym tuszem kreślarskim, mazania białą akrylówką, znalezione w sieci i wydrukowane piórka, zszywki i kupne naklejki – alfabet..
 

Całość prezentuje się następująco:
Scrap wakacyjny z drukowanych papierów.

:*

Lubisz to? Zadziałaj: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestPrint this page