Mediowa ramka motywacyjna

Mam dziś do pokazania bogato zdobioną mediową ramkę motywacyjną, jaką przygotowałam niedawno w ramach inspiracji na blogu essy-floresy. Ramka zrobiła się „prawie sama” 😉 Czasami lubię tak sobie „potworzyć” – założyć na uszy słuchawki, włączyć jakiś ciekawy materiał, usiąść w mojej magicznej pracowni i zacząć działać.

Czasem to, co powstanie w takim momencie słabo nadaje się do pokazania, ale często wychodzi coś na prawdę fajnego 🙂 Dziś chciałabym Wam pokazać właśnie to coś fajnego – przynajmniej moim zdaniem 🙂

mediowa ramka motywacyjna

mediowa ramka motywacyjna

Ramkę wykonałam na gotowej bazie z papier mache, którą pokryłam przezroczystym gesso – to zabezpieczyło bazę przed zbytnim przyjmowaniem mediów, namiękaniem i odkształcaniem się.

potrojna-ramka-media-ozdoba-02
Zastosowałam tu sporo (jak na mnie oczywiście 😉 wiem, że wiele osób potrafi jeszcze więcej i ciekawiej podziałać) ozdób, drobinek, szczegółów.

potrojna-ramka-media-ozdoba-03
I tak są tu taśma washi, mikrokuleczki, pasta strukturalna, chlapania, psikania, mazania, perełki w płynie i kwiaty 😉

Zobacz też:   Ten moment, ta chwila - Essy-Floresy

potrojna-ramka-media-ozdoba-04
Najważniejszą ozdobą są oczywiście napisy i tekturkowe serce.

potrojna-ramka-media-ozdoba-05
Napisy wycięłam z gotowych naklejek, naklejki umieściłam na papierze do scrapbookingu, a następnie brzegi pomalowałam kolorowym splashem.

potrojna-ramka-media-ozdoba-06
Tekturkę popsikałam mgiełkami i ozdobiłam perełkami w płynie.

potrojna-ramka-media-ozdoba-07

Co myślicie o tym, żeby taka mediowa ramka motywacyjna znalazła się u Was w domu lub pracowni w strategicznym miejscu i codziennie przypominała Wam o tym o czym nie warto zapominać? 🙂

Jeśli samodzielnie chcielibyście przygotować sobie podobną ramkę, na blogu essy-floresy znajdziecie pełną listę materiałów, które były użyte w czasie jej powstawania.

Pozdrawiam 🙂

Lubisz to? Zadziałaj: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest1Print this page