Kartka na każdą okazję

Kartka na każdą okazję.. czy jest możliwe, żeby w ogóle taką stworzyć? Kiedy dokładniej się nad tym zastanawiam, stwierdzam, że jednak nie 😉 Przecież zawsze jest tak, że wykonując nasze kartki mamy gdzieś tam w zamyśle jej adresata / adresatkę i to dla tej osoby tą prace robimy.

„Kartka na każdą okazję”, którą chcę Wam dziś pokazać, też taka jest. Niby jest uniwersalna, nie umieściłam na niej żadnych ściśle określających okazję napisów, dedykacja „Dla Ciebie” jest jak najbardziej uniwersalna. Ale jednak, kiedy na tą kartkę popatrzymy zauważymy, że jest ona przeznaczona dla konkretnej grupy odbiorców, a właściwie odbiorczyń 🙂

kartka na każdą okazję

Bo przecież na pierwszy rzut oka widać, że kartka jest dla Kobiety. Co więcej – dla Kobiety lubiącej delikatne kolory, zwiewne „klimaty”, pastele. Dla Kobiety romantycznej 🙂

Zobacz też:   Kartka Wielkanocna z pisanką z tekturki

kartka na każdą okazję

Ta „kartka na każdą okazję” jest przepełniona kwiatami. Na papierze, którego tutaj użyłam jest ich już dużo, ale ja postanowiłam dodać ich więcej – otoczyłam nimi całą piękną ramkę od essów. Na ramce też nie brakuje romantycznych motywów – te serduszka aż prosiły się o potuszowanie lekko różowym odcieniem.

Nie byłabym sobą, gdybym nie chlapnęła tu i ówdzie 😉 Na tej kartce znajdziecie chlapania złotym splashem brokatowym. Jest genialny!! Uwielbiam go używać w wielu pracach.

kartka na każdą okazję:

kartka-uniwersalna-dla-ciebie-shraddha-01

Jeśli chcesz wiedzieć, jakich materiałów użyłam do wykonania tej kartki, zajrzyj na blog essy-floresy, gdzie zamieściłam całe materiałoznawstwo.

Całuję :* Sh.

P.S. Pamiętasz, o możliwości zapisania do mojego newslettera? Zachęcam Cię do tego. Aby to zrobić kliknij w grafikę poniżej. Zapisując się do newslettera będziesz mieć też możliwość pobrania tej grafiki i wykorzystania jej później w swoich pracach 🙂 Ja niebawem pokażę jakie prace przygotowałam z użyciem tych materiałów:

Zobacz też:   Dreams come true - tag mediowy

freebies newsletter

Lubisz to? Zadziałaj: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on Pinterest1Print this page